Virtual Horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Virtual Horses

Registrirajte se u svijet zabavi...100% zabava!, -)
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Rhiannon 's Diary

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Rhiannon

Rhiannon


Broj postova : 247
Join date : 21.09.2009
Lokacija : Negdje...

Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Emptyned stu 01, 2009 10:53 am

24.X.2009.
Na ranch sam došla sa bratićem Jurajom.Jahao je Ivota koji ga je slušao.Moj brat Damjan je jahao Miška,mama prvo Niki onda Ginu,ja prvo Koranu onda Čoki.Zamijenile smo konje(Niki i Koranu) jer nas nisu slušale. Čoki mi je napravila grbu, nisam pala.Prestrašila se dvaput.Nemam pojma zbog čega scratch . Malo smo galopirali sa Petrom Šebelić koja je jahala na Korani. Putem smo sreli malog koker-španijela. Korana i Gina su ga se bojale a i on njih. Čoki je došla do njega(a on se sav jadan tresao) i ponjuškala ga. Vratili smo se na ranch i tamo davali šećer i mrkve konjima.
KRAJ


Zadnja promjena: Rhiannon; ned stu 01, 2009 10:56 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rhiannon

Rhiannon


Broj postova : 247
Join date : 21.09.2009
Lokacija : Negdje...

Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Re: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Emptyned stu 01, 2009 10:56 am

1.XI.2009.
Bili smo u Zagrebu ,na Jarunu. Otišli smo vidjet KK Jarum . U manježu je jahala moja prijateljica Tihana koju sam upoznala u ljetnom jahaćem kampu u Manjadvorcima. Malo smo popričale itd. U Zagrebu je -2 pa su svi debelo obučeni . Čak i konji imaju dekice.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 326
Join date : 18.09.2009
Lokacija : Trenutno u štali

Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Re: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Emptypon stu 02, 2009 6:17 am

Blago tebi..btw.-2???
[Vrh] Go down
https://ilovehorses.forumcroatian.com
Rhiannon

Rhiannon


Broj postova : 247
Join date : 21.09.2009
Lokacija : Negdje...

Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Re: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Emptypon stu 02, 2009 6:59 am

jedan od predprošlog wikeedna i jedan od ovog
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 326
Join date : 18.09.2009
Lokacija : Trenutno u štali

Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Re: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Emptypon stu 02, 2009 7:00 am

Aha
[Vrh] Go down
https://ilovehorses.forumcroatian.com
Horsy

Horsy


Broj postova : 38
Join date : 18.09.2009

Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Re: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Emptyčet stu 05, 2009 7:00 am

Lijepo,lijepo
[Vrh] Go down
Rhiannon

Rhiannon


Broj postova : 247
Join date : 21.09.2009
Lokacija : Negdje...

Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Re: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Emptysub stu 14, 2009 3:54 am

Ovo se dogodilo prije otprilike mjesec dana


Išle smo u Manjadvorce. Mama, Laura , njena mama Dubravka i ja. Išle smo vlakićem do jednog sela u blizini Manjadvoraca i najele se kestena. Užasno me boljela glava. Otišla sam u auto i povraćala. Malo sam odspavala pa se vratila na ranch kod njih .Na ranchu je bio prstenac. Vidjela sam Anu , Antonellu i Veroniku. Antonella je jahala Gitana, Veronika Miška, Veronikina mama Jordana, Natali Saru itd. Jahala sam na Mišku i Čokoladi. Mama na Gini, Laura na Teu i Dubravka na Ivotu. Malo smo kaskali(Dubravka ne zna kenter) po livadama koje zovemo "reklame" (jer je blizu cesta na kojoj su oni ogrpmni plakati) . Nakon jahanja više mi uopće nije bilo slabo Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
Rhiannon

Rhiannon


Broj postova : 247
Join date : 21.09.2009
Lokacija : Negdje...

Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Re: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Emptypon stu 16, 2009 2:21 pm

15.XI.2009.

Išli smo u Manjadvorce , mama,tata,brat,bratić,teta,ujak,sestrichna i ja.
Mummy je jahala Ginu,brat Misha,bratich Viktoriju (zove je Onaj Ljepi Crno-Bijeli Konj) a ja Chochicu moju I love you
Ishli smo sa Petrom Shebelich u full brzi kenter i moja mummy je pala sa Gine. Nije joj nishta.
Saznali smo novu vijest : Gina je ždrebna cheers cheers
Mummy je bila too happy
Napoleona i Nicka su odvojili od mamicha Sad Sad Izgledaju tako tužno Sad Sad
Chochica mi se stalno grbarila, napravila mi je najmanje 7 grba
Nauchila sam chistiti kopita Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rhiannon 's Diary Empty
PostajNaslov: Re: Rhiannon 's Diary   Rhiannon 's Diary Empty

[Vrh] Go down
 
Rhiannon 's Diary
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Virtual Horses :: O konjima :: Dnevnici...-
Forum(o)Bir: